There are no translations available.

Přelet naší malé republiky

Tak jsme se vrhli s Walkerjet týmem a mojí maličkostí opět na přelet naší krásné vlasti bez pozemní podpory, jak jinak.......to je pro náš tým typické.

Až jednou někde skončíme  a nebudete se moct do našich firem dostat, dozvonit, tak jistě víte, kde nás máte hledat........

Trasa - start v Chebu, přistání Hodonín

Délka trasy - hodně.......

Čas letu - 7h 40 min

Mezipřistání - Rožmitál pod Třemšínem a Telč

Musím podotknout, že Telč je takové krásné místo, celkem i osudné......

 

Jednoho krásného dne Vám zazvoní telefon, zvednete jej, a hle, Viktor - Walkerjet Vám oznámí, že se máte spakovat, sednout na vlak nebo jakkkoli se dopravit do Plzně, protože díky vhodnému počasí se vrháte na přelet. To je ten moment, který padáčkáři určitě všichni znají, kdy pustíte vše, co držíte v rukách, a prostě se jdete sbalit. Ono je to balení jednoduché, protože kromě paramotoru, padáku, oblečení, lahvičky na olej a peněz vlastně nic nepotřebujete, není na to místo.

Ráno se nějakým způsoben objevíte v Chebu s partijí jako je:

Viktor Procházka - koumák

Jirka Jiroušek - foťák

David z Plzně - ten který věčně nemá čas

Robert Omelka - nováček

Já - Jindřich Dořičák - Fly Henry

 

a odstartujete......... po cca 2.2h přistanete, natankujete. Kdo je odvážný, ten se nají, kdo ne, ten si vezme kinedryl, protože nás čeká Vysočina ........... odstartujete a letíte.

Po cca dalších 2.2h přistanete, natankujete, tady už si klidně dají všichni něco na zub, oplatek, čokoláda a spol. a odstartujete.  Jaká změna........

Po tomto startu už Vás čeká cíl, kde v pohodě přistanete, vše zabalíte a jdete to oslavit, protože jste úplně fit a plní energie. Jak jinak? Vždyť jste jen asi 8 hodin seděli a vlastně nic nedělali, jen sem tam zatáhli za nějakou tu šňůrku a trochu si pohráli s plynem.

Ti, co podobné akce znají, si určitě udělají o cíli svůj obrázek :-):-):-):-)

 

Co na závěr? Vše šlapalo jak má, motory jely jako vítr, padáky klouzaly jako šílené a PPG metry, kterými je náš tým vybaven, nám na to vše dohlížely - teploty, palivo atd.

Všem přejeme podobné pikantní a bezproblémové zážitky a těšíme se na další.......

Fotografie z letu najdete v sekci galerie - ZDE

 

Váš Walkerjet a Fly Henry Tým